Juniorijoukkueiden yhteystiedot kaudella 2017-2018

 

P21-joukkue (synt. 2000-1997)

Valmentajat:

   
Harri Kauhanen kauhapa@gmail.com 0500 487394
Sami Jokinen   040 5578044

Joukkueenjohtajat:

   
Auvo Uotinen auvo.uotinen@hotmail.com 040 7308232
Timo Heiskanen timo.heiskanen@fingrid.fi  040 5032 458

Huoltajat:

   
Tapio Herranen tapio.herranen@pp.inet.fi 040 5059 891
Juha Leskinen juice.leskinen@gmail.com 040 5227 612
     

 P17-joukkue(synt.2001-2004) 

Valmentajat:

   

Juha Järveläinen

  juha.jarvelainen@pp3.inet.fi                          

 0505419503
 Lasse Karppinen  lassekarppinen@hotmail.com  0452798644

Joukkueenjohtajat:

   
Minna Tuomainen  minna.tuomainen123@gmail.com 044 3042477
Piia Kuismin  piia.kuismin@pp.inet.fi  040 5743741
Huoltajat:    

Petri Hämäläinen                     pietu774@hotmail.com                      0405144360

Jere Jokinurmi                         jyrijokinurmi@hotmail.com               0505390032

P15-joukkue 

Valmentaja:      

   
     
     
Joukkueenjohtaja:    
     

  Huoltajat:

     

 

     

 

P13-joukkue (synt. 2005-2006)

Valmentajat:

   
Panu Holopainen panu.holopainen@amecfw.com 040 8445 192
     
Matti Eronen matti.eronen@hotmail.com 040 8467 517

Joukkueenjohtajat:

   
Tarja Holopainen holopainentarja1@gmail.com 040 7436 207
Antti Aho                     ahonantti@gmail.com     040 5737 245

 

 P11-joukkue (synt. 2007-2008)

Valmentajat:

   
Tom Niiranen tom.niiranen@gmail.com 040 727 2090
Mikko Matilainen Mikko.Matilainen@amecfw.com 040 506 2316
Petteri Heino petteri.heino@savonia.fi 044 785 6759

Joukkueenjohtajat: 

   
Maria Räisänen  maria.raisanen1@luukku.com  0400859297
                    

 

 

P9/Jääpallokoulu (lajin aloittelijat ja 2009-2012 synt.)

Jääpallokoulun rehtori:

Jokke Jokinen                       jokkejoonas@gmail.com                                    0400 892 678

Päävalmentaja:

Jussi Inkinen                         jussi.inkinen@lahitapiola.fi                              044 765 4280                

Tue seuraasi, pelaamalla aina tästä

2017 © WP 35 | Design: HAAJA

  • Keveka
  • SSG
  • Prisma
  • Lähitapiola
  • Grano
  • Samperin Savotta
  • Varkaus Ankkuripaikka
  • Onrol Oy
  • PunaMusta Oy
  • Tili- ja yrityspalvelu Tarja Jurvanen Oy
  • Varkauden Fysiokeskus